- საბუღალტრო კურსები ესპანეთი ქ. ბარსელონაში- Coursos de empresa conrabilidad
- ბუღალტერიის კურსები ACCA-ის სპეციალური კურსი
- საქართველოს საფინანსო ზედამხედველობის სააგენტოს მიერ გაცემული განკარგულება ფასიანი ქაღალდების რეესტრის მწარმოებელი
25 წლიანი გამოცდილება საბუღალტრო აღრიცხვის, ფინანსური ანალიზის, მენეჯმენტის, საგადასახადო ოპერაციების და ანალიტიკური დასკვნების სფეროში. არის კომუნიკაბელური, დეტალებზე კონცენტრირებული, აქვს სტრესულ გარემოში მუშაობის უნარი. მას სიღრმისეული გამოცდილება ეხმარება საუკეთესო გადაწყვეტილებების მიღებაში. 2021 წლიდან გახლავთ სერტიფიცირებული მენეჯმენტის აუდიტორი.
Prime Consulting ძლიერი მხარეა მისი გამოცდილი და პროფესიონალი კადრები, რომლებიც გამოირჩევიან პასუხსიმგებლობითა და პროფესიული ცოდნით. ეს წარმოადგენს კომპანიის საიმედოობის განმსაზღვრელ მთავარ ფაქტორს
1997 წლიდან თამუნა მუშაობდა აუდიტორულ კომპანიაში ბუღალტრად, 2006-2007 წლებში იყო პეტროლ ოფისის მთავარი ბუღალტერი, 2007-2009 წლებში „CASPER computers“-ის ფინანსური მენეჯერი, 2009 წელს იყო სადისტრიბუციო კომპანიის მთავარი ბუღალტერი, ამავე წლიდან 2011 წლამდე მთავარ ბუღალტრად მუშაობდა ასევე სუპერმარკეტების ქსელ „ ორ ნაბიჯ“-ში, 2011-2012 წლებში ის გახდა სამშენებლო კომპანიის ფინანსური მენეჯერი, 2012 წელს სამედიცინო ცენტრი „იუნონა“-ს მთავარი ბუღალტერია. პარალელურად 2009 წლიდან დღემდე მშენებლობის ინსპექტირების ორგანოში საქმიანობს, სადაც მას ევალება ყველა სახის ფინანსური (მოგება-ზარალი,ბალანსი, cashflow) და საგადასახადო (დღგ-ს, საშემოსავლოს,მოგების და ქონების დეკლარირება) ანგარიშის მომზადება დამფუძნებლების და საგადასახადოსთვის.