- ეკონომისტი, თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
- MBA, ამსტერდამის მარკეტინგის სკოლა
- მარავლი სახის კურსები PR-ში, გაყიდვებში, მარკეტინგში
მარის ზურგს უმაგრებს გამოცდილება გაყიდვებში და PR-ში. ის ძალიან კრეატიული და შრომისმოყვარეა. მისი ძლიერი მხარე ნებისმიერი პროექტის წარმატებით დასრულების დიდი სურვილი და შესაძლებლობაა.
რეზულტატი ყოველთვის თავისთავზე მეტყველებს, ამიტომ ჩვენი კლიენტები ყოველთვის დარწმუნებულნი არიან ჩვენს შესაძლებლობებში და კმაყოფილნი მიღწეული შედეგებით
პრაიმ კონსალტინგში PR და გაყიდვების წამყვან სპეციალისტად მუშაობის დაწყებამდე მარი მუშაობდა კერძო აუდიტორულ კომპანიაში აღნიშნული მიმართულებით, ხოლო 2012-15 წლებში ის იყო ერთერთი საქართველოს წამყვანი ბანკის PR მენეჯერი და ინსტრუქტორი. 2015 წლიდან 2017 წლამდე წარმატებით ხელმძღვანელობდა მსხვილი სავაჭრო კომპანიის გაყიდვების დეპარტამენტს და ასევე კითხულობდა ლექციებს PR-სა და ზოგადად გაყიდვებში. 2017 წლიდან კი ის არის პრაიმ კონსალტინგის ჯგუფის შეუცვლელი წევრი და წარმატებული PR მენეჯერი.